30KPA43CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA43CA
JLCPCB Part #
C1972981
Description
-55℃~+175℃ 1mA 30kW@10/1000us 415.1A@10/1000us 43V 52.8V 73V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS