04611.25ER
MFR.Part #
04611.25ER
JLCPCB Part #
C99554
Package
SMD,10.1x3.1mm
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 10.1mm 16.5 3.12mm 3.12mm 600V 600V 60A@600VAC Surface Mount Fuse SMD,10.1x3.1mm Disposable fuses ROHS