5KP100CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP100CA
JLCPCB Part #
C1976035
Description
-55℃~+175℃ 100V 110V 162V 2uA 31.5A 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS