045902.5UR
MFR.Part #
045902.5UR
JLCPCB Part #
C151131
Package
SMD,7.2x4.3mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 2.5A 50A、300A Surface Mount Fuse SMD,7.2x4.3mm Disposable fuses ROHS