SMBJ22A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ22A-HR
JLCPCB Part #
C1977342
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 16.9A 1uA 22V 24.4V 35.5V 600W@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS