0453.800MR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0453.800MR
JLCPCB Part #
C3162567
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 50A 800mA SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS