SESD0201X1UN-0030-088
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SESD0201X1UN-0030-088
JLCPCB Part #
C1983358
Package
DFN0603-2
Description
1 13V 2.5A@8/20us 7V 8.8V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DFN0603-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS