045303.5MR
MFR.Part #
045303.5MR
JLCPCB Part #
C178999
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 3.5A 50A Surface Mount Fuse SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS