0451.630MRL
MFR.Part #
0451.630MRL
JLCPCB Part #
C2760108
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 0.1381 125V 2.5mm 50A 6.1mm 630mA Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS