0451.375MRL
MFR.Part #
0451.375MRL
JLCPCB Part #
C187555
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 0.0442 125V 125V 2.5mm 375mA 50A 6.1mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS