045103.5MRL
MFR.Part #
045103.5MRL
JLCPCB Part #
C151118
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 2.469 2.5mm 3.5A 50A 6.1mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS