044302.5DR
MFR.Part #
044302.5DR
JLCPCB Part #
C187542
Package
SMD,10.1x3.1mm
Description
-55℃~+125℃ 2.5A 250V 50A Surface Mount Fuse SMD,10.1x3.1mm Disposable fuses ROHS