040701.5WR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
040701.5WR
JLCPCB Part #
C1882504
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 1.5A 50A 63V 1206 Disposable fuses ROHS