30KPA66CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA66CA-HRA
JLCPCB Part #
C1984593
Description
-55℃~+175℃ 107V 283.2A 30kW@10/1000us 66V 73.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS