032502.5VXP
MFR.Part #
032502.5VXP
JLCPCB Part #
C3164208
Description
-55℃~+125℃ 100A、10kA 125V 2.5A 250V Ceramic Tube Fuse 插件,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS