250R120U
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
250R120U
JLCPCB Part #
C142905
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 120mA 16Ω 1W 2.5s 240mA 250V 3A 4Ω 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS