03181.25HXP
MFR.Part #
03181.25HXP
JLCPCB Part #
C3157340
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 100A 250V Glass Tube Fuse Plugin,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS