0318.062HXP
MFR.Part #
0318.062HXP
JLCPCB Part #
C3157746
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 62mA Glass Tube Fuse Plugin,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS