02163.15MXP
MFR.Part #
02163.15MXP
JLCPCB Part #
C95689
Package
D5.2xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5kA 20mm 250V 3.15A 5.2mm 6.7 Ceramic Tube Fuse D5.2xL20mm Disposable fuses ROHS