0312006.MXP
MFR.Part #
0312006.MXP
JLCPCB Part #
C142753
Package
D6.4xL31.8mm
Description
118 200A@250VAC、10kA@125VAC 250V 31.8mm 55℃~+125℃ 6.4mm 6A Glass Tube Fuse D6.4xL31.8mm Disposable fuses ROHS