TPSMA6L45A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TPSMA6L45A
JLCPCB Part #
C3707283
Package
DO-221AC
Description
-65℃~+150℃ 1uA 45V 50V 600W 72.7V 8.3A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS