0242.050UR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0242.050UR
JLCPCB Part #
C178911
Package
D3.02xL8.4mm
Description
-40℃~+125℃ 0.000103 250V 3.02mm 4kA@250VDC 50mA 8.4mm Surface Mount Fuse D3.02xL8.4mm Disposable fuses ROHS