0235.125VXEP
MFR.Part #
0235.125VXEP
JLCPCB Part #
C3163449
Package
Plugin,D6xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125mA 250V 35A Glass Tube Fuse Plugin,D6xL22.5mm Disposable fuses ROHS