022501.5MXP
MFR.Part #
022501.5MXP
JLCPCB Part #
C178889
Package
D4.5xL14.5mm
Description
-55℃~+125℃ 0.8 1.5A 100A@250VAC 14.5mm 250V 4.5mm Glass Tube Fuse D4.5xL14.5mm Disposable fuses ROHS