LCF121002S750TG
MFR.Part #
LCF121002S750TG
JLCPCB Part #
C2662223
Package
SMD-4P,1.2x1mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 2 4Ω 75Ω@100MHz SMD-4P,1.2x1mm Common Mode Filters ROHS