0224.500HXP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0224.500HXP
JLCPCB Part #
C3159609
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 125V 250V 35A、10kA 500mA Glass Tube Fuse Plugin Disposable fuses ROHS