022403.5VXP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
022403.5VXP
JLCPCB Part #
C3160929
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100A、10kA 125V 250V 3.5A Glass Tube Fuse Plugin Disposable fuses ROHS