02181.25MXP
MFR.Part #
02181.25MXP
JLCPCB Part #
C142739
Package
D5.2xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 12.65 20mm 250V 35A 5.2mm Glass Tube Fuse D5.2xL20mm Disposable fuses ROHS