0217.200MRET1P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0217.200MRET1P
JLCPCB Part #
C3158066
Package
Plugin,D6xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 200mA 250V 35A Glass Tube Fuse 插件,D6xL22.5mm Disposable fuses ROHS