15KPA85CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA85CA-B
JLCPCB Part #
C3708070
Description
-55℃~+175℃ 109.7A 137.6V 15kW 2uA 85V 94.9V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS