021702.5MXP
MFR.Part #
021702.5MXP
JLCPCB Part #
C142726
Package
D5.2xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 2.5A 20mm 250V 35A@250VAC 5.2mm 9.46 Glass Tube Fuse D5.2xL20mm Disposable fuses ROHS