023902.5MRET1P
MFR.Part #
023902.5MRET1P
JLCPCB Part #
C3157693
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100A 2.5A 250V Glass Tube Fuse 插件,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS