0209.600DRT1P
MFR.Part #
0209.600DRT1P
JLCPCB Part #
C3157954
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100A 350V 600mA Glass Tube Fuse 插件 Disposable fuses ROHS