01543.15DRL
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
01543.15DRL
JLCPCB Part #
C3161987
Package
SMD,9.7x5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 3.15A 50A SMD,9.7x5mm Disposable fuses ROHS