0154.100DR
MFR.Part #
0154.100DR
JLCPCB Part #
C3159724
Package
SMD,9.7x5mm
Description
-55℃~+125℃ 100mA 125V 125V 50A SMD,9.7x5mm Disposable fuses ROHS