5KP200CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP200CA-HR
JLCPCB Part #
C1984386
Description
-55℃~+175℃ 15.5A 200V 222V 329.2V 5kW@10/1000us Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS