SMDJ20CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMDJ20CA
JLCPCB Part #
C2990245
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 20V 22.2V 32.4V 3kW 92.6A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS