5.0SMDJ48CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
5.0SMDJ48CA
JLCPCB Part #
C2990409
Package
SMC(DO-214AB)
Description
2uA 48V 53.3V 5kW 64.7A 77.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS