SMAJ350CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMAJ350CA
JLCPCB Part #
C2989782
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 350V 391V 400W 567V 700mA Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS