SMAJ300CA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMAJ300CA
JLCPCB Part #
C3720467
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 300V 335V 400W 486V 800mA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS