SCW2012-181Y
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
SCW2012-181Y
JLCPCB Part #
C2941508
Package
0805
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 180Ω@100MHz 2 250V 350mA 350mΩ 50V 0805 Common Mode Filters ROHS