MLF3216-4R7K
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
MLF3216-4R7K
JLCPCB Part #
C2941583
Package
1206
Description
25mA 35@10MHz 35MHz 4.7uH 650mΩ ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS