MLF3216-3R3K
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
MLF3216-3R3K
JLCPCB Part #
C2941582
Package
1206
Description
3.3uH 35@10MHz 41MHz 500mΩ 50mA Multilayer inductor ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS