MLF2012-5R6K
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
MLF2012-5R6K
JLCPCB Part #
C2941581
Package
0805
Description
15mA 1Ω 30@4MHz 32MHz 5.6uH Multilayer inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS