FBH1608-601Y
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
FBH1608-601Y
JLCPCB Part #
C2982094
Description
-55℃~+125℃ 1.2A 180mΩ 600Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS