FBH1608-181Y
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
FBH1608-181Y
JLCPCB Part #
C2982095
Description
-55℃~+125℃ 1.5A 180Ω@100MHz 90mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS