CMC2517-332N
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
CMC2517-332N
JLCPCB Part #
C2941495
Package
DIP,25x17mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5kV 2 2.5A 250V 3.3mH@10kHz 60mΩ DIP,25x17mm Common Mode Filters ROHS