SCW2012-221Y
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
SCW2012-221Y
JLCPCB Part #
C2941510
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 220Ω@100MHz 250V 300mA 400mΩ 50V SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS