XDWF-1251-06P
MFR.Part #
XDWF-1251-06P
JLCPCB Part #
C7527576
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25mm 1x6P 2A 3.7mm 4.7mm 6 6P Beige Copper PA6T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS