LWS6T10AF
Extended
Manufacturer
Lewa Micro
MFR.Part #
LWS6T10AF
JLCPCB Part #
C53426737
Package
SOT-523
Description
1 P-Channel 1.4pF 1.5V 1.5Ω@10V 13.8pF 270mW 3.7pF 60V 870pC P-Channel ±20V SOT-523 MOSFETs ROHS